سلام!

فکر کنم خیلی دیر به این نتیجه رسیدم که کلا قسمت فارسی سایت رو از قسمت انگلیسی اون جدا کنم. راستش در کنار هم بودن اونها هم دسترسی به هر دو را سخت می کرد و هم خود من را در هنگام نوشتن گیج. درست مثل اینکه خیلی سخت می تونم با یه فارسی زبان انگلیسی صحبت کنم سخت هم می تونستم تو سایتی که با ذهنیت انگلیسی شروع اش کرده بودم فارسی بنویسم. امیدوارم جدا شدن بخش فارسی سایت من رو بیشتر تشویق به نوشتن کند و شما را بیشتر تشویق به خواندن.

2 Replies to “سلام!”

  1. سلام
    خیلی خوشحالم که با سایت شما آشنا شدم من دبیر ریاضی هستم و همیشه دنبال ایده های جدید برای اجرا در کلاس درسم هستم. از داستانهای تصویری شما حتما استفاده خواهم کرد البته با ذکر منبع

    1. سلام راستش من بیشتر خوشحالم که شما با این سایت آشنا شدین. می دونین یکی از سوال های همیشگی همه ی ما اینه که آیا اون کاری که می کنیم به درد کسی می خوره یا نه. و هیچی جای این رو نمی گیره که یهو می بینی یه نفر که اصلا نمی شناسی اش یه استفاده آموزشی خوبی از یه کاری کرده که تو هم در اون سهم داشتی. خیلی ممنون و خوشحال می شم اگر سایت را به همکارنتان هم معرفی کنید. می توانید از همین قسمت بیان دیدگاه هم برای اشتراک ایده روی سایت استفاده کنید. خوب باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *